İlk İnsanın Ortaya Çıkışından (M.ö. 200.000 li yıllar) buyana insanoğlu zaman içinde hem bireysel hem de toplumsal olarak kendi güvenlik zafiyetlerini oluşturmuş ve bunun neticesinde bu zafiyetlerden korunmak için zamanın elverdiği teknolojik altyapıyı kullanarak birtakım çözümler geliştirmişlerdir. Mevcut çözümlerin artması ile birlikte art niyetli kişilerinde aynı paralelde yeniliklere yönelmesi hiç de şaşırtıcı bir sonuç değildi.

 

Günümüz teknolojik gelişmelerinin yaşamın her alanında hayatı kolaylaştırdığı gibi kötü niyetli kişilerinde bu teknolojik devrimden kendilerince çıkar sağladığı ve mevcut Güvenlik Sistemlerini ekarte ettikleri görülmektedir.

Çalışkan Güvenlik işte bu noktada Güvenlik Sistemlerindeki teknolojik yenilikleri sürekli takip edip hep bir adım önde olma prensibi ile 2012 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihimiz belki yeni ancak 13 senedir aktif olarak sektörün her aşamasında, adeta mutfağında pişerek tüm deneyim ve birikimlerini siz değerli müşterilerimizin görüşlerine sunmuş bulunmaktayız.

Güvenlik artık bir lüks değildir, nedeni ise artık hepimizin bildiği üzere kişisel güvenliğimiz ve en önemlisi mahremimizin tehlike altında olmasıyla lüks kavramımızın değişmesi olmuştur. Çok değil 10-15 yıl önceleri  Alarm , kamera sistemi kurdurmak zenginlik ile bağdaştırılırdı, yada bankalar veya kuyumcular mecburen çok büyük rakamlara bu sistemleri kurdururlardı. Günümüzde Çin faktörü de devreye girdiğinde ve elimizin altındaki internet sayesinde sadece Güvenlik Sistemleri değil tüm elektronik cihazların fiyatları artık çok makul seviyelere inmiş ve alım gücünün eskiye göre artması sonucu bu cihazlara ulaşım eskisinden kolay hale gelmiştir.

Çalışkan Güvenlik olarak biz siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en üst seviye teknolojik cihazlarla, kalite ve güven ile birleştirerek sizlere sunmayı para kazanmak için  araç değil, itibar kazanmak için  amaç olarak benimsemiş olmaktan gurur duyarız.

 

Saygılarımızla …

2014 © Çalışkan Alarm Sistemleri | Samsun Alarm, Samsun Güvenlik, Samsun Kamera